RAZSTAVA »ČIPKA« V ČRNOMLJU

Na povabilo Turistično informacijskega centra iz Črnomlja smo v Turističnem društvu pripravili razstavo najlepših čipk naših klekljaric, ki smo jo postavili v stari »Primožičevi hiši« v Črnomlju in jo odprli 3. decembra 2013. Za razstavo smo izbrali najlepše unikatne čipke iz naše zakladnice. Poudarek razstave je na zaščiteni blagovni znamki »ČIPKA DEŽELE KRANJSKE«. Na ogled so tudi čipke, ki imajo svojo uporabno vrednost. Na ogled smo postavili tudi najbolj žlahtna priznanja Turističnega društva v bogati 50 - letni zgodovini. Veseli smo, da je bila razstava ob otvoritvi obiskovalcem všeč in bo vsem ljubiteljem čipk od blizu in daleč na ogled do začetka januarja 2014.

Avtor: Marija Plešec

Iskanje

Na strani je 51 gostov in ni članov .

Cannot get SIXX3400 location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.